achmatai4
achmatai4

Ir mūsų mokyklos pradinukai įgijo teisę atsatovauti Vilkaviškio rajoną respublikinėse šachmatų finalinėse varžybose.

Vasario 5d. Kybartuose vyko Vilkaviškio raj. moksleivių olimpinis pavasario šachmatų festivalis. Nugalėtojais tapo Vilkaviškio Pradinės mokyklos moksleiviai, kurie surinko net 13 taškų. Vos pustaškiu nuo mažųjų konkurentų atsiliko Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos šachmatininkai. Garbinga trečioji vieta atiteko ,,Aušros” gimnazistams.
Su šia pergale sveikiname savo mokyklos komandą: Beną Laskevičių (3c), brolius Airidą ir Henriką Izokaičius (4f).
Asmeninėje įskaitoje tarp mergaičių Augustė Jaškūnaitė (4d) tapo antros vietos laimėtoja, o Agnė Žitkauskaitė (3c) liko trečia.
Trečia vieta tarp berniukų atiteko Povilui Dadurkai (4f).