Judekim 2016

 

2017 metų gegužės 22–26 dienomis vykdydami tradicinį sveikatos apsaugos srities projektą ,,Sveikas vaikas –vartai į ateitį“ visa mokyklos bendruomenė įsijungėme į akciją ,,Nei dienos be mankštos“.  Kiekvieną savaitės dieną pradėjome nuotaikinga mankšta gryname ore.

 Gegužės 30-ąją surengėme sportinių žaidimų dieną ,,Linksmosios žaidynės“ – stiprinome sveikatą, grūdinomės drauge žaisdami, varžydamiesi tarpusavyje. Buvome linksmi, energingi, draugiški. Su puikia nuotaika pasitikome vasarą, o puiki nuotaika labai svarbi gerai savijautai ir sveikatai palaikyti.

Rugsėjo 28 d. mokykloje – Sporto ir sveikatingumo diena. Mokyklos bendruomenė draugiškai varžėsi  Šeimų sporto šventėje ,,Judėkime visi“ . Šventės  tikslas – skatinti norą sistemingai ir aktyviai sportuoti, puoselėti tradicijas, plėsti mokyklos ir šeimos bendradarbiavimą.


 2016 metų gegužę mokyklos bendruomenė ir vėl įsijungėme į tradiciniu tapusio projekto ,,Sveikas vaikas – vartai į ateitį“ veiklas. Paskutiniąją mokslo metų dieną, vadovaujami mokytojų E. Abraitienės ir A. Anisimavičienės, pradėjome nuotaikingu rytmečiu ,,Mankšta – gera energija visai dienai“. Vėliau surengėme sporto šventę ,,Daryk kaip aš“. Visi drauge žaidėme, varžėmės, atlikome įvairias linksmas užduotis. Džiaugėmės šia diena, nes buvome linksmi, energingi, draugiški. Su puikia nuotaika pasitikome vasarą, o puiki nuotaika labai svarbi gerai savijautai ir sveikatai palaikyti.

Judekim 2016


 

TĘSTINIS PROJEKTAS ,,SVEIKAS VAIKAS – VARTAI Į ATEITĮ“

2016 metai

 


 

 PROJEKTAS ,,SVEIKAS VAIKAS – VARTAI Į ATEITĮ“

VYKDOMAS NUO 2006 METŲ

Renginiai organizuojami kiekvienais metais remiantis eglės filosofija:

egle filosof