futbol1

futbol1

Jau tapo tradicija mokykloje kasmet rengti mažąjį futbolo turnyrą. Šiemet turnyre dalyvavo 5 antrų, 3 trečių ir 5 ketvirtų klasių komandos.

Kaip ir kasmet futbolo turnyre dalyvavo daug komandų. Geriausiais antrų klasių futbolininkais pripažinti 2b – (,,Vilkano vilkai’’) ir 2d (,,Greitieji vilkai’’) klasių berniukai, kurie surinko po lygiai taškų. Antra vieta atiteko kitiems antrokams –  2c (,,Didysis šešetas‘‘) ir 2e (,,Širvinta’’). 3-4 klasių tarpe pirmąją vietą užėmė ir jokio pralaimėjimo nepatyrė 4c klasės (,,Perkūnų’’) komanda; antrieji buvo 4d klasės mokiniai; tretieji -3b klasės berniukai. Visi laimėtojai pasipuošė medaliais, o dalyviai gavo padėkos raštus. Tuo metu, kai klasių berniukai spardė futbolo aikštyne kamuolį, mergaitės rungėsi kvadrato varžybose. Čia komandų buvo šiek tiek mažiau, bet kovos buvo labai atkaklios. Antrų klasių tarpe be pralaimėjimų sužaidė ir aukso medalius laimėjo 2b (,, Vilkano vilkės’’)  klasės mergaitės, o 3-4 klasių 4f (,,Žaibės’’) komanada. Antrąją vietą užėmė 2e klasės ,,Širvintos’’ komanda bei ketvirtokės ,,Sajanės’’- jos pasidabino sidabro medaliais. Bronza atiteko 2c ir 4d klasių mergaitėms. Mokiniai dėkojo organizatoriams už apdovanojimus tikėdami, kad tradicijos tęsis ir kitais metais.