Mokyklos komandos baigė “Pradinukų lygos” Marijampolės apskrities varžybas. Mūsų mokyklai atstovavo antrų ir trečių-ketvirtų klasių komandos ,,Tigriukai”.
Nugalėtojais tapo ir kelialapį į Pietų regiono finalinį etapą, kuris vyks gegužės mėnesį Alytuje, iškovojo Marijampolės Mokolų progimnazijos komanda “Drakonai”.
1 – 4 vietas tarp 3-4 klasių užėmė ‘Drakonai”, “Smalsučio futbolistai”, “Tigriukai” ir “Sveikatukai”. 1-4 vietas tarp 1- 2 klasių užėmė “Vikruoliai ir sveikuoliai”, “Tigriukai“, “Žaibas” ir “Aitvarai”.
Gegužės mėnesį šias komandas numatoma pakviesti į Marijampolės apskrities finalines varžybas.

Futbolo entuziastus varžyboms subūrė ir drąsino mokytojos Vilė Ašutaitienė ir Aurelija Anisimavičienė.

Linkime sėkmės būsimose varžybose abiems komandoms.