Mokyklos komandos baigė „Pradinukų lygos” Marijampolės apskrities varžybas. Mūsų mokyklai atstovavo antrų ir trečių-ketvirtų klasių komandos ,,Tigriukai”.
Nugalėtojais tapo ir kelialapį į Pietų regiono finalinį etapą, kuris vyks gegužės mėnesį Alytuje, iškovojo Marijampolės Mokolų progimnazijos komanda „Drakonai”.
1 – 4 vietas tarp 3-4 klasių užėmė ‘Drakonai”, „Smalsučio futbolistai”, „Tigriukai” ir „Sveikatukai”. 1-4 vietas tarp 1- 2 klasių užėmė „Vikruoliai ir sveikuoliai”, „Tigriukai„, „Žaibas” ir „Aitvarai”.
Gegužės mėnesį šias komandas numatoma pakviesti į Marijampolės apskrities finalines varžybas.

Futbolo entuziastus varžyboms subūrė ir drąsino mokytojos Vilė Ašutaitienė ir Aurelija Anisimavičienė.

Linkime sėkmės būsimose varžybose abiems komandoms.