Gegužės 18 dieną Gižų K. Baršausko daugiafunkciniame centre- mokykloje vyko X-oji rajoninė spartakiada skirta prof. Kazimiero Baršausko 114-osioms gimimo metinėms paminėti. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos ,,Tigriuķų” komanda, kurią sudarė 1a klasės mokiniai Viltė ir Augustas, Nikolė ir Simonas iš 2a klasės, 3c klasės Gabrielė ir Gilbertas bei Gustė (4b) ir Martynas (4a). Spartakiadoje mūsų mokyklos mokiniai nugalėjo visose komandinėse rungtyse ( kvadrate, estafetėse, futboliuke, estafetiniame bėgime) ir iškovojo medalius. Taip pat visi mokiniai dalyvavo individualiose rungtyse, kuriose sekėsi puikiai. Gilbertas tapo nugalėtoju smiginio, Martynas kamuoliuko metimo, Gustė buvo nepralenkiama šuolio į tolį iš vietos ir trečia bėgimo rungtyse. Gabrielė užėmė antrąją vietą šaškėse, Simonas antras buvo bėgime, Augustas ir Nikolė buvo treti šuolyje į tolį. Į namus vaikai grįžo su gausybe medalių ir geros nuotaikos. Mokinukus drąsino ir palaikė, o taip pat ir varžyboms teisėjavo mokytoja Vilė Ašutaitienė.

Related Images: