Gegužės 5 d. Vilkaviškio pradinėje mokykloje daug sportinio azarto, kūrybinių minčių, labai tikslaus apskaičiavimo netrūko prie šachmatų lentų – vyko tarpklasinis šachmatų turnyras.

Į varžybas susirinko 30 dalyvių. 1–2 klasių mergaičių grupėje pirmos vietos laimėtoja tapo Ema Linartaitė (2d klasė), antros –  Liepa Jaseliūnaitė (2a klasė), trečios –  Lūna Karalevičiūtė (1a klasė). Berniukų tarpe šioje amžiaus grupėje nugalėjo Domas Žiemelis (2a klasė), antrą vietą užėmė Mantvydas Šimanauskas (2e klasė), trečiąją –  Mindaugas Bielskis (2c klasė).

Vyresniųjų mokinių tarpe sėkmė lydėjo Vanesą Kundrotaitę (4c klasė), Gabiją Lukaševičiūtę (4b klasė) ir Emiliją Balšaitytę (3c klasė), laimėjusias 1–3 vietas.

3–4 klasių berniukų grupėje, nepatyręs nei vieno pralaimėjimo, nugalėtoju tapo Dovydas Liogys (3a klasė), antrą vietą iškovojo Danielius Venclovas (4a klasė), trečią –  Adomas Araminas (3a klasė).

Nugalėtojus taurėmis ir medaliais apdovanojo turnyro rėmėjai: Vilkaviškio šachmatų klubas „Širvinta” bei VSAT Pagėgių pasienio rinktinė. Mokyklos direktorė visiems turnyro dalyviams įteikė padėkas. Turnyrą pravedė neformaliojo ugdymo mokytojas R. Martinkus ir šachmatų klubo „Širvinta“ atstovas A. Balanda.

Daugiau renginio nuotraukų rasite galerijoje.