Artėjant Šv. Kalėdoms, šventiškai nusiteikę į šachmatų varžybas pradedantiesiems susirinko 21 Vilkaviškio pradinės mokyklos 1–2 klasių mokinys. Geriausiai mergaičių  tarpe sekėsi 2a klasės mokinei Lūnai Karalevičiūtei, jos klasės draugei Jorei Mačiulytei ir 1c klasės mokinei Militai Mančekaitei.

Berniukų tarpe nugalėtojais tapo Kazimieras Venckus (2a klasė), Gabrielius Kaminskas (2b klasė) ir Tadas Blauzdžiūnas (1c klasė). Varžybas organizavo ir pravedė Vilkaviškio šachmatų klubo „Širvinta“ klubo nariai.

Daugiau nuotraukų iš varžybų rasite galerijoje.