Spalio pradžioje vyko tarpklasinės 3 – 4 klasių mokinių kvadrato varžybos. Pereinamąją taurę ir asmenines taurės šiemet laimėjo 4c klasės mokiniai.

Trečiokai šiemet varžėsi tarpusavyje ir išsidalino 1 – 3 vietų medalius. Stipriausi buvo mokinukai iš 3b klasės.

Sveikiname visus dalyvius.

Patys stipriausi lapkričio mėnesį gins mokyklos garbę rajone. Linkime sėkmės.

Daugiau varžybų nuotraukų rasite galerijoje.