Spalio pradžioje vyko tarpklasinės 3 – 4 klasių mokinių kvadrato varžybos. Pereinamąją taurę ir asmenines taurės šiemet laimėjo 4c klasės mokiniai.
Trečiokai šiemet varžėsi tarpusavyje ir išsidalino 1 – 3 vietų medalius. Stipriausi buvo mokinukai iš 3b klasės.
Sveikiname visus dalyvius.
Patys stipriausi lapkričio mėnesį gins mokyklos garbę rajone. Linkime sėkmės.
Daugiau varžybų nuotraukų rasite galerijoje.

