Birželio 19 d. baigėsi 2 savaites trukusi vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Draugaukime, keliaukime, pažinkime kartu su pradinuku“. Kiekvieną dieną mokiniai dalyvavo įvairiose edukacinėse veiklose, išvykose ir žygiuose. Stovyklautojai lankėsi Kauno zoologijos sode, su gidu keliavo po Kazlų Rūdos ir Marijampolės apylinkes, dalyvavo edukacinėse programose: ,,Duonos kelias“ Virbalio senųjų amatų centre, ,,Gižai – liepų kaimas“, ,,Vilties pranašai Vilkaviškio mieste“ ir kitose veiklose, kurios praturtino vaikų žinias ir patirtis.
Daugiau stovyklautojų nuotraukų rasite galerijoje.

