Gerb. Tėveliai,

Dėkoju visiems, kurie 2018 metais suteikė paramą mokyklai (1800 eurų). Iš jų 602 eurai buvo panaudoti šiltesnių klasių įrengimui antrame mokyklos korpuse; mokinių saugumui užtikrinti įrengtos vaizdo kameros pirmame mokyklos korpuse; atnaujintas pagalbos mokiniui specialistų kabinetas; nupirktos knygelės stovykloje dalyvaujantiems mokiniams; mokyklos prezentacijai – pieštukai su mokyklos logotipu; gabūs mokiniai buvo skatinami kelione.  

Šiais metais mokyklos tarybos nutarimu (2019-02-04 protokolo Nr. S-1-1) planuojama įrengti abiejuose mokyklos korpusuose edukacines estetinį vaizdą turinčias erdves. Mokinių saugumui užtikrinti būtina atnaujinti sporto aikštyną pirmame mokyklos korpuse. Įsipareigojame Jūsų  skirtas lėšas naudoti skaidriai ir efektyviai.

Kviečiame 2 procentus savo pajamų mokesčio skirti savo vaiko mokyklai ir iki gegužės 1 d. kartu su pajamų mokesčiu pervesti 1 ar 2 procentų lėšas. Iš anksto dėkojame.

Apsisprendę paremti mokyklą, Jūs turite:

  1. prisijungti prie elektroninės bankininkystės;
  2. spausti El. paslaugos;
  3. VMI elektroninės paslaugos;
  4. EDS;
  5. pildyti formą FR0512 v04 (pajamų deklaracija, prašymas skirti paramą);
  6. pavyzdys (pridėtas skenuotas variantas);
  7. suformuoti ir pateikti.

Primename, kad Jums užpildyti deklaracijas gali padėti Valstybinė mokesčių inspekcija (Statybininkų g. 13, Vilkaviškis (turėkite el. bankininkystės prisijungimus).

Ačiū visiems už supratingumą ir bendradarbiavimą

Mokyklos tarybos pirmininkė

Milda Kušlevičė