Vilkaviškio pradinė mokykla nuo 2022 vasario 28 d. dalyvauja tarptautiniame projekte Erasmus+ „Matematika yra šauni skaitmeniniu būdu“ (2021-1-CZ01-KA220-SCH-000027773). Matematika yra sudėtingas mokslas, todėl nauji mokymosi būdai ir priemonės yra būtinos, norint, kad ugdymo(si) procesas mokiniams būtų patrauklesnis, įdomesnis lengviau suprantamas ir įsimenamas. Pagrindiniai projekto tikslai yra matematinio ir skaitmeninio raštingumo kompetencijų ugdymas, skaitmeninių priemonių matematikos mokymuisi duomenų bazės kūrimas, mokytojų ir mokinių tarptautinis bendravimas ir bendradarbiavimas.

Projekto Erasmus + „Matematika yra šauni skaitmeniniu būdu“ šalys dalyvės: Čekija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Graikija, Lietuva. Projekto trukmė – 2,5 metų.


Vasario–kovo mėnesiais 1–4 klasių mokiniai įsijungė į Erasmus+ veiklas – kūrė projekto logotipą. Reikalavimai kuriant logotipą –  žaismingumas, vaikiškumas, atsispindinti projekto tema (matematika), šalių dalyvių simboliai (vėliavos). Nugalėtojais tapo Kotrynos Roveršteinaitės (2d kl.), Smiltės Valaitytės (2b kl.) ir Gustės Saldūnaitės (4a kl.) sukurti logotipai.